Ekim 22 2018

DETAYLAR

Tarih & Saat 22 Ekim 10:00
Maliyet Ücretsiz
Kategorisi Eğitim Bilimleri,
Etiketi Necmettin Erbakan Üniversitesi, ISCER,
İnternet Sitesi İnternet Sitesini Ziyaret Et

YER

Necmettin Erbakan Üniversitesi

Necmettin Erbakan Üniversitesi Rektörlüğü Nişantaşı Mah. Dr. Hulusi Baybal Cad. No:12 Kat:25 Posta Kodu:42060 Selçuklu / KONYA Konya
+ Google Haritalar

Telefon

0332 221 05 00

İnternet Sitesini Ziyaret Et

ORGANİZATÖR

Necmettin Erbakan Üniversitesi
Telefon (0332) 221 05 00
İnternet Sitesi İnternet Sitesini Ziyaret Et

2.Uluslarası Sosyal Bilimler ve Eğitim Araştırmaları Sempozyumu


Değerli katılımcılar,

22-23-24 Ekim 2018 tarihleri arasında Konya’da gerçekleştirilecek “2.Uluslarası Sosyal Bilimler ve Eğitim Araştırmaları Sempozyumu” (ISCER, 2018) internet sayfasına hoş geldiniz. Sempozyum Necmettin Erbakan Üniversitesi ve Pedagoji Akademi işbirliğiyle düzenlenmektedir.

Binlerce yıllık tarihi içinde pek çok medeniyete ev sahipliği yapmış olan Konya dünyanın en eski yerleşim yerlerinden biridir. Tarihi İpek Yolunun önemli ticaret ve konaklama merkezlerinden biri olarak Anadolu’da önemli etkiler yaratan bu kadim şehir,  dünyaca ünlü mutasavvıf Mevlana Celaleddin Rumi gibi pek çok âlim, şair ve sanatçının yetiştiği yer olması nedeniyle ayrı bir değer ve önem taşır. Sempozyumumuzu medeniyetler beşiği ve tarihi bir başkent olan Konya’da yapmaktan ve sizleri bu zengin kültürel mirasın izlerini taşıyan şehrimizde ağırlamaktan mutlu olacağımızı bildirmek isteriz.

Sempozyumun ana teması Değişen Dünyada İnsan Toplum ve Eğitim” olarak belirlenmiştir. Bu sempozyum bilim insanları, araştırmacılar, öğretmenler ve öğrencileri çalıştaylar, sözlü sunumlar, posterler ve sergiler vasıtasıyla bilgilerini paylaşmak üzere bir araya getirmeyi amaçlamaktadır. ISCER-2018 ‘de daha önce herhangi bir yerde sunulmamış veya yayımlanmamış özgün çalışmalarınızı bildiri ekleme menüsünü kullanarak gönderebilirsiniz.

ISCER-2018 bildiri özet metinleri sempozyum öncesinde “Bildiri Özetleri E-Kitabı" olarak yayınlanacaktır. Buna ek olarak sempozyum sonrasında bildiriler (yazarın isteği üzerine), makale biçimine dönüştürülmek ve hakem değerlendirme sürecinden geçirmek koşulu ile “Bildiriler Tam Metin E-Kitabı”nda veya JILSES (The Journal of International Lingual, Social and Educational Sciences) dergisinde basılacaktır.

İLGİLİ KONFERANSLAR

SON GÖNDERİLER

YAKLAŞAN ETKİNLİKLER