Boğaziçi Yönetim ve Liderlik Zirvesi

Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü, 16-17 Mart’ta Boğaziçi Yönetim ve Liderlik Zirvesi kapsamında iş dünyasının önde gelen liderlerini ağırlıyor!
‘Bugünün liderlerini geleceğin liderleriyle buluşturmak’ fikrinden ilham alınarak her sene bir adım daha ilerleyen Boğaziçi Yönetim ve Liderlik Zirvesi, sektörünün lideri markaları ve liderlerini üçüncü kez bir araya getirecek. Boğaziçi Üniversitesi’nin en iddialı liderlik etkinliği Boğaziçi Yönetim ve Liderlik Zirvesi, bu sene #tothetop mottosuyla gözünü zirveye diken üniversite öğrencilerine Albert Long Hall’de kariyer yollarında ‘iyi ki’ ile anımsayacakları eşsiz bir deneyim fırsatı sunuyor.

Yapı Kredi ana sponsorluğunda gerçekleşecek etkinlik, Tüpraşın altın sponsorluğu ve Unilever, Nestle, B/S/H, KPMG, GSK, Pfizer, Pladis ve Anadolu Grubu gibi alanlarında öncü markaların sponsorluğunda gerçekleşecek. Boğaziçi Yönetim ve Liderlik Zirvesi’nde şirket oturumları, bireysel oturumlar ve özel oturumlarla 2 gün boyunca katılımcılarını bekliyor.

Zirvemizin konuşmacıları arasında;
- Murat Özyeğin (FİBA Holding Yönetim Kurulu Üyesi) 
- Murat Alsan (KPMG CEO) 
- Ahmet Bozer (Coca-Cola Uluslararası Başkanı(e), Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi)
- Tolga Uluışık (Pfizer İş Birim Lideri)
- Cüneyt Erpolat (alibaba.com Ülke Yöneticisi) 
gibi birçok önemli isim ağırlanacak.

Detaylı program için: http://yonetimveliderlikzirvesi.buik.net/
Yerinizi ayırtmak için: https://www.biletino.com/event/eventdetail/6787

*Etkinliğimiz herkese açık ve sertifikalıdır.