Ekim 21 2018

DETAYLAR

Tarih & Saat 21 Ekim 09:00
Maliyet Ücretsiz
Kategorisi Girişimcilik,
Etiketi #girişimcilik, #ekonomi,
İnternet Sitesi İnternet Sitesini Ziyaret Et

YER

Boğaziçi Üniversitesi Albert Long Hall Kültür Merkezi

Bebek Mh., BÜ Güney Kampüsü No:20, 34342 Beşiktaş/İstanbul istanbul
+ Google Haritalar

Telefon

0212 359 54 00

İnternet Sitesini Ziyaret Et

ORGANİZATÖR

e-Founder
Telefon -
İnternet Sitesi İnternet Sitesini Ziyaret Et

e-Founder Zirvesi


Boğaziçi Üniversitesi Bilişim Kulübü (COMPEC) ve Yöneylem Araştırma Kulübü (BÜYAK) iş birliğinde düzenlenen ilk ve tek dijital girişimcilik etkinliği e-Founder Zirvesi bu sene 21 Ekim 2018 tarihinde Boğaziçi Üniversitesi Albert Long Hall Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek. Peki e-Founder zirvesinde bu sene seni neler bekliyor?

Girişimcilik ekosisteminde birbirinden farklı maceralara sahip seçkin insanlarla bir araya gelerek; günlük hayatının her alanında yer edinmiş girişimciliği keşfedecek, bir girişimcinin hayatını nasıl geçirdiğini öğrenecek, hem de dijital girişimcilik alanına dair güncel konulara farklı bakış açıları yakalayacaksın.

Alanında öncü partnerlerimizin interaktif bir biçimde yapacağı atölye çalışmalarına katılarak girişimcilik ekosistemine bir adım daha yaklaşacak ve deneyimlediklerinle günlük hayatını şekillendirebileceksin. 

Etkinlik anında farklı bir çok kişiyle bir arada bulunarak; eğer arıyorsan takım arkadaşını bulabilecek ve zirve günü açılacak yarışma başvurularına geç kalmadan kayıt olabileceksin.

Sen de e-Founder ile girişimcilik ekosisteminde kendini bulmak, unutulmayacak deneyimler yaşamak, girişimci adayları ile buluşmak istiyorsan takipte kalmayı unutma!

İLGİLİ KONFERANSLAR

SON GÖNDERİLER

YAKLAŞAN ETKİNLİKLER