Gelecek Bildiğiniz Gibi Değil

Ne Yapacağız

Girişim bilgisi ve deneyimini sizlere sunmayı hedefleyen, girişimcilik alanında farkındalık oluşturmak odaklı etkinliklerimiz seminerler ve sohbetlerden oluşur. Seminerlerde, konusunda uzman ve girişimcilik alanında deneyim sahibi eğitmenler seçilmiş başlık ile ilgili sunumunu sizlere aktarır. Sohbetlerde, girişimcilik deneyim sahibi konuşmacımız bu süreç içerisindeki başarıları, zorlukları, başarısızlıklarını içeren girişim yolculuğunu sizlere sunar. Etkinliklerde, bilgi, deneyim ve öneriler paylaşılır, etkileşimli bir ortamda konuşmacılara sorularınızı sorma ve danışma imkanı da bulursunuz.

Etkinliğimiz ÜCRETSİZDİR. Lütfen http://www.bit.ly/girisimhareketi adresinden kesin kaydınızı oluşturmayı ve biletinizi almayı unutmayınız.

Etkinlik Kategorisi: Seminer

Etkinlik Tarihi: 1 Ekim 2018, Pazartesi, 19:00-21:30

Mekan: Santral Hub, Eminönü

Adres: Tahtakale Mahallesi, Vasıf Çınar Cad. No:23, Fatih, İstanbul, Türkiye

Program Akışımız:

19:00-19:15 Kayıt

19:15-19:30 Networking

19:30-19:45 Girişim Hareketi Hakkında Bilgilendirme

19:45-20:30 Etkinlik 1.Bölüm (45 dakika)

20:30-20:45 Ara (15 dakika)

20:45-21:30 Etkinlik 2.Bölüm (45 dakika)

21:30 Kapanış

Etkinlik Konusu: Gelecek Bildiğiniz Gibi Değil (GH Fatih)

Etkinlik Hakkında: Yepyeni bir teknolojik dönüşüm sürecinin hemen başındayız. Her geçen gün teknolojiyle daha iç içe olduğumuz bir hayat yaşarken, teknoloji bizim, biz de teknolojinin parçası haline geliyoruz. Yeni nesil teknolojiler günlük hayatımızı ve iş yapma şekillerimizi nasıl dönüştürüyor? Önümüzdeki 20-30 yılda birbirimizle ve makinelerle iletişim kurma biçimimiz nasıl değişecek? Olağanüstü bir hızla yaşanan bu teknolojik dönüşüm dönemine bireysel ve toplumsal düzeyde nasıl adapte olacağız?

Konuşmacı: Ozan Onat | Gelecek Şimdi Platformu Kurucusu, Konuşmacı, Yazar, Fütürist

Konuşmacı Hakkında: Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde Radyo-TV-Sinema bölümünü bitirdi. Ardından İngiltere'de Sheffield Hallam University'de “Ekran Sanatları” üzerine yüksek lisans yaptı. Profesyonel hayatına Ankara Redekta'da reklam yazarı olarak başladı. Ardından İstanbul'da reklam ve sinema sektöründe yönetmen yardımcılığı, post prodüksiyon süpervizörlüğü ve prodüktörlük yaptı. 2006 - 2018 yılları arasında 12 yıl boyunca CNN TÜRK’te Program Müdürlüğü görevini yürüttü. “GelecekŞimdi” platformunun da kurucusu olan Ozan Onat, geleceğin dünyasının peşinde bilimsel ve teknolojik gelişmeler, dijitalleşmenin yarattığı toplumsal, ekonomik, siyasal dönüşümler üzerine kafa yoruyor."www.cnnturk.com" ve "Hürriyet İK / Yeni Ekonomi" ekibinde, Digital Age dergisinde bilim, teknoloji, gelecek trendleri ve geleceğin endüstrileri üzerine makaleler yazıp röportajlar yapıyor. Serbest yazar ve konuşmacı olarak "Gelecek" ve "Dijital Dönüşüm" temalı sunumlar hazırlayıp, konuşmalara, seminerlere, eğitimlere katılıyor, moderatörlük ve danışmanlık yapıyor.