Hakkımızda


Konferans Takibi, gönüllülük esasıyla çalışan gençlerin can suyu verdiği bir sosyal etkileşim platformudur. Bu faaliyet kapsamında konferansları; duyurmak, hatırlatmak, video kayıtlarına ulaşmak, bunları Arapça / İngilizce dillerine çevirerek yayınlamaktır.

 

Konferans Takibi Ekibi
Ahmet Yasin Acar
Kurucu

Kasım 1994, Bursa doğumlu. Lisans eğitimini İstanbul 29 Mayıs Üniversitesi Psikoloji bölümünde sürdürmekte. İyi derecede İngilizce, orta seviye Arapça biliyor.

Oğuz YILDIZ
Yazılım

İstanbullu, Lisans eğitimini İstanbul 29 Mayıs Üniversitesi Ekonomi bölümünde sürdürmekte. Orta derecede İngilizce biliyor.

Muhammet Çipil
Yazılım

1998 doğumlu,Beykent üniversitesinde Endüstri Mühendisliği okumakta,bunun yanında yazılım uzmanlığı eğitimine devam etmektedir.

Büşra Onat
İçerik Editörü

Güncelleniyor…

Berre Ceyhan
İçerik Sağlama

Ocak 1997, İstanbul doğumlu. 29 Mayıs Üniversitesi Felsefe bölümünde okumakta. İngilizce, Osmanlıca, orta derecede Yunanca, Latince ve başlangıç seviye Fransızca, Arapça bilmektedir. Daha çok psikolojiye, felsefeye ve teknolojiye ilgili olsa da, her alanda olmayı sever.

Muhammed Topçu
İçerik Sağlama

Güncelleniyor…

Ferkan Yaman
İçerik Sağlama

İstanbul doğumlu. Lisans eğitimini Boğaziçi Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünde sürdürmekte.

Refika Yanık
Yazı İşleri Yöneticisi

İstanbullu. Lisans eğitimini İstanbul 29 Mayıs Üniversitesi İslam ve Din Bilimleri bölümünde sürdürmekte. Orta derecede İngilizce ve İleri derecede Arapça biliyor.

Fatimatül Zehra Erten
Yazı İşleri Ekibi

Güncelleniyor…

Medina Bivolaku
Yazı İşleri Ekibi

Kosovalı, İstanbul 29 Mayıs Üniversitesin’de Türk Dili ve Edebiyatı bölümü okumakta. Bildiği diller: Arnavutça, Türkçe, İngilizce.

Berfin Çinko
Sosyal Medya Ekibi

Ardahanlı, Lisans eğitimini İstanbul 29 Mayıs Üniversitesi Psikoloji bölümünde sürdürmekte. İyi derecede İngilizce biliyor

Sena Erkal
Kurumsal İletişim Sorumlusu

Erzurumlu. Lisans eğitimini İstanbul 29 Mayıs Üniversitesi Ekonomi bölümünde sürdürmekte. İngilizce ve İspanyolca biliyor.

Hatice Hanne Uysal
Yazı İşleri Ekibi

Ağustos 1997 İstanbul doğumlu, lisans eğitimini 29 Mayıs Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler bölümünde sürdürmekte. İleri seviye İngilizce bilmektedir, yeni medya ve sosyal girişimcilik alanlarına ilgi duyuyor ve hâlihazırda kriz yönetimi üzerine çalışmaktadır..

Aslıhan Kuru
Yazı İşleri Ekibi

27 Kasım 1996 , İstanbul Doğumluyum. Marmara Üniversitesi’nde Almanca İşletme okuyorum ve aynı zamanda öğrenci asistanlığı yapıyorum. İyi derecede Almanca ve orta seviyede İngilizce biliyorum.

Fatma Eneç
Sosyal Medya Yöneticisi

Edirneli, Lisans eğitimini İstanbul 29 Mayıs Üniversitesi Psikoloji Bölümünde sürdürmekte.
İngilizce biliyor.

Batuhan Dedekoca
Sosyal Medya Ekibi

Lisans eğitimini Medipol Üniversitesi Yeni Medya ve İletişim Sistemleri bölümünde sürdürmekte.

Zeynep Demir
Sosyal Medya Ekibi

Lisans eğitimini İstanbul 29 Mayıs Üniversitesi Psikoloji bölümünde sürdürmekte ve aynı zamanda İngilizce Mütercim Tercümanlık bölümünde çift anadal yapıyor.

Hanife Beyza Çoban
Sosyal Medya Ekibi

Muğlalı, Ortaöğretim eğitimini Kartal Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde sürdürmekte ve üniversitede Medya ve İletişim bölümünü okumak istiyor. Grafik ve tasarım alanında çalışmalarını sürdürüyor.

Anar Mammadli
Üniversiteler Sorumlusu

Azerbaycanlı. Lisans eğitimini İstanbul 29 Mayıs Üniversitesi Uluslararası İslam ve Din Bilimleri bölümünde sürdürmekte.

Xasməmməd Şabanov
Üniversiteler Sorumlusu

Lisans eğitimini Bilkent Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünde sürdürmektedir.