Hikayeleştirme Atölyesi (Öğretmenler & Eğitimciler için)

Duyduk duymadık demeyin! Sınıfta Hikayeleştirme Atölyesi 24 Ocak tarihinde İstanbul'da gerçekleşiyor!

• Eğitimciler olarak hikayelerin gücünün ne kadar farkındayız?
• Hikayeleri eğitim ortamlarında nasıl kullanabiliriz?
• Nasıl daha etkili hikaye anlatıcıları olabiliriz?
• Katılımcıları/öğrencileri hikaye anlatmaya nasıl teşvik edebiliriz?
• Hikayeleştirme nedir?
• Hikayelerin ögeleri neler?
• Hikayeleştirmeyi öğrenme ortamlarında nasıl kullanabilirim?
• Doğaçlama becerilerimi nasıl geliştiririm?

Bunları ve daha fazla sorunun cevabını konuşmak için sizleri Sınıfta Hikayeleştirme Atölyemize davet ediyoruz. Sınıfta Hikayeleştirme Atölyesi 24 Ocak tarihinde İstanbul'da gerçekleşiyor. Katılımcılara katılım belgesi verilecektir.

Kim için?
- Aktif olarak eğitim yapan öğretmenler, akademisyenler, eğitmenler
- Eğitim fakültesi öğrencileri

Zeynep Bostan kimdir?

Zeynep Bostan, Eğitmen Panda’da Eğitim Koordinatörü olarak çalışıyor, eğitmen ve psikolog. Avrupa Psikoloji Öğrencileri Birlikleri Federasyonu’nun (EFPSA) 2015’te Sırbistan’da düzenlenen Eğitmen Eğitimi’ni tamamlayarak eğitmenlik yolculuğuna başladı. Türk Psikoloji Öğrencileri Çalışma Grubu’nda (TPÖÇG) çeşitli görevlerde bulundu, ardından burada Eğitim Ofisi’nin kurulmasına öncülük etti ve Eğitim Koordinatörlüğü yaptı. TPÖÇG ve AEGEE’de Eğitmen Eğitimleri düzenledi; EFPSA, IFMSA, LÖSEV, TRT ve çeşitli organizasyonlarda eğitmenlik yaptı. Başkent Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun oldu.
Zeynep; TRT Ankara Radyosu’nda 2002-2011 yılları arasında “Çocuklarla Baş Başa” programında seslendirme yaptı, çocukluk yıllarında pek çok televizyon programında oyunculuk ve sunuculuk yaptı; 2018 yılında Radyo TEDÜ’de “Gökten Üç Elma Düştü” isimli yetişkinlere masal programını hazırlayıp sundu.

Katılım ücreti:
Atölye katılımı 170TL+KDV(200TL)’dir. Ödemenizi banka havalesi ya da kredi kartı yolu ile https://iyzi.link/AAd8mw adresinden yapabilirsiniz.

Öğretmen Eğitimlerinden (Eğitsel Oyun Tasarımı, Sınıfta Hikayeleştirme, Öğretmenler için Kapsamlı Cinsellik Eğitimine Giriş, Sınıfta Kolaylaştırıcılık Becerileri, Kaosta Öğrenme Atölyesi) üç tanesine katılmak isteyenler için indirim fırsatı! Bu atölyelerden üç tanesini seçtiğinizde katılım ücreti 450 TL'dir. https://iyzi.link/AAeHDg

Katılmak isteyenler: 0850 304 65 07 numaralı telefondan ya da [email protected] adresinden iletişime geçebilirler.