Ekim 04 2018

DETAYLAR

Tarih & Saat 04 Ekim 17:00
Maliyet Ücretsiz
Kategorisi Edebiyat, Felsefe, Sosyoloji,
Etiketi İLEM, ilmietüdlerderneği,
İnternet Sitesi İnternet Sitesini Ziyaret Et

YER

İlmi Etüdler Derneği (İLEM)

Aziz Mahmut Hüdai Mah. Halk Cad. Türbekapısı Sk. No: 13 Üsküdar İStanbul
+ Google Haritalar

Telefon

(0216) 310 43 18

İnternet Sitesini Ziyaret Et

ORGANİZATÖR

İlmi Etüdler Derneği (İLEM)
Telefon (0216) 310 43 18
İnternet Sitesi İnternet Sitesini Ziyaret Et

İLEM Eğitim Programı Başvuruları Başladı


Lisans öğrencilerine yönelik düzenlemiş olduğumuz İLEM Eğitim Programı 2018-2019 dönemi başvuruları başladı.

 

İlmi Etüdler Derneği (İLEM) olarak lisans öğrencilerine yönelik düzenlediğimiz İLEM Eğitim Programının yeni dönem başvuruları başladı.  Eğitim programı ile katılımcılara; insanı, toplumu ve dünyayı tanıyıp anlamalarını sağlayacak gerekli bilgi, bakış açısı, fikir ve metodlar ile ilmi çalışmalara yön verecek ahlâkî bir duruş kazandırmayı amaçlamaktayız.


Program üç kademeden müteşekkil olup, ilk iki kademe de seminer dersleri ve grup çalışmalarını takip eden katılımcılar üçüncü senede akademik ilgi alanları çerçevesinde bir atölye çalışmasına katılır ve atölye yürütücüsü nezaretinde akademik hayata hazırlanır. Bu süreç sonunda programı başarı ile tamamlayan öğrenciler, İLEM Eğitim Programından mezun olur.


İLEM Eğitim Programında alanında uzman hocaların verdiği beşeri ve sosyal bilimler seminerler dersleri, haftalık okumalarla desteklenmekte ilmi donanımın yanı sıra özgün biçimde grup çalışmaları ve danışmanlar eşliğinde öğrencilerin şahsi yönelimlerine de rehberlik etmektedir.  Program, yalnızca yol göstermekle kalmayıp bu yolda öğrencilerine eşlik ederek geziler ve kamplarla uhuvvetli tartışma ve paylaşım alanlarına imkan sağlamaktadır.

Programa başvurmak isteyen lisans öğrencileri başvurularını 4 Ekim tarihine kadar ilem.org.tr/egitim adresinden yapabilirler. 


Program Kitapçığı

İLGİLİ KONFERANSLAR

SON GÖNDERİLER

YAKLAŞAN ETKİNLİKLER