IV.Sağlık İletişimi Sempozyumu 2018


KAYIT

 

Sağlık İletişimi (2018) Sempozyumuna sözlü bildiri yapmak üzere kabul edilen katılımcıların ödemeleri gereken kayıt ücreti şu şekildedir:


 KAYIT SAYFASIKayıt ücreti sempozyumdaki tüm oturumlara katılımı, varsa bildiri sunumunu, sempozyum kitabında bildiri yayınını ve üniversite promosyonlarını kapsamaktadır.


KONAKLAMA  

 

IV. Sağlık İletişimi (2018) Sempozyumu, Anadolu Üniversitesi ve Alanya HEP Üniversitesi işbirliğinde THE LUMOS DELUXE RESORT HOTEL & SPA’da gerçekleştirilecektir. Otel, Antalya Havalimanına 155 km (yaklaşık 2 saat 8 dakika), Alanya Gazipaşa Havalimanına 25 km (yaklaşık 23 dakika) ve Alanya şehir merkezine ise 15 km (yaklaşık 20 dakika) uzaklıktadır. Sempozyum oteli, her şey dâhil konseptinde, 5 yıldızlı bir konfora sahiptir.30 – 31 Ekim 2018 sempozyum tarihlerinde otel konaklama ücretleri şu şekildedir: buradanOtel ücretine, oda fiyatı, kahvaltı, öğle yemeği, akşam yemeği ve kahve arası ikramları dâhildir (her şey dâhil konsept). Yukarıda belirtilen ücretler, sempozyum katılımcılarına özel indirimli olarak belirlenmiştir. Katılımcılar, rezervasyon ve/veya ödeme aşamasında SİS 2018 koduyla indirimli ücretlerden yararlanabileceklerdir. Ayrıntılı bilgi almak için 0 242 510 17 29 – 0 532 202 88 01 numaralı telefonları arayabilir, Sempozyum Oteli sayfasını veya http://www.lumoshotel.com/bağlantısını ziyaret edebilirsiniz.

KONAKLAMASIZ KATILIM ÜCRETİ*

 

  • Sempozyumun gerçekleştirildiği otel dışında herhangi bir yerde konaklayan katılımcılardan otel tarafından “tesis yararlanma ücreti” alınacaktır.

  • Konaklamasız katılım ücretini ödeyenler otelin sunmuş olduğu ikramlar, kahvaltı, öğle yemekleri ve akşam yemeklerinden yararlanabileceklerdir.  

  • Konaklamasız katılım ücreti 80 TL (günlük) olup sempozyum oteli tarafından otele giriş yapıldıktan sonra tahsil edilecektir.

  • Sempozyuma sözlü bildiri ile katılacak olan konuklarımızın sempozyum oteli dışında konaklamaları durumunda, Konaklamasız Katılım Ücreti ile birlikte Sempozyum Kayıt Ücretini de ödemeleri gerektiğini hatırlatmak isteriz.


Sempozyum hakkında sorularınız için Alanya HEP Üniversitesi Organizasyon Komitesi adına Dr. Öğr. Üyesi Tülay GÖRÜ DOĞAN'la iletişime geçebilirsiniz.

ePosta: sisempozyum [at] gmail.com

Telefon: 0 (242) 513 69 69 / 1003 (Dahili)